ATAŞEHİR MARANGOZ & MOBİLYA MONTAJ, KURULUM, TAMİR

Gübül Mobilya olarak sizlere İstanbul ili Anadolu Yakası bölgesinde Marangoz, Mobilya Tamiri, Montajı ve Kurulumu gibi konularda profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Ataşehir Marangoz

Bizler Gübül Mobilya firması olarak atölye çalışmalarımız ile dilediğiniz mobilya tasarımını işlemekteyiz. Firmamıza iletişim bölümünden ulaşıp gerekli bilgileri ustalarımıza ilettiğiniz taktirde gerek atölye gerek evinizde ki işler profesyonelce yapılır.

Mobilya tamiri işleri; Bu bölümden sizlere biraz bilgi verelim. Önceden her şey bu kadar kolay değildi ağaçtan mobilyalar kurulurdu. Şuan ki üretimler tamamen makineler ve fabrika gibi büyük atölyelerde yapılmaktadır. Ev veya iş yeriniz de bozulan, ayarsız, kırık, yamuk mobilyalarınız ve aksesuarlarınızın montaj ve tamiri yapılır. Kullanılan malzeme kötü olunca mobilyalarınız zamanla çabucak eskiye biliyor ve üzerindeki aksesuarları ise çok geçmeden arızalanabiliyor. Durumlar kötüyü gösterince ne yazık ki mobilya veya mobilyalarınız tekrardan tamir ve bakım gereği istemektedir.

Ataşehir Mobilya Tamiri

Gübül Mobilya İstanbul Anadolu Yakasının birçok ilçesine Mobilya Tamiri ve Mobilya Tamircisi konularında hizmet vermektedir. Mobilya Tamiri ve Mobilya Tamircisi hizmetinden yararlanmak için +90 535 427 34 09 Numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz sizler için mobilyalarınızın hangi konuda tamir edilmesi veya montaj yapılması gerekiyorsa o konuda profesyonel şekilde sizlere en iyi hizmeti vereceklerinden kuşkunuz olmasın.

Ataşehir Mobilya Montajı ve Kurulumu

Mobilya montajı konusunda ve Mobilya Kurulumu Fiyatları yapılacak işlemlere göre farklılık göstermektedir. Ataşehir Mobilya Kurulumu hizmetinden yararlanmak için
+90 535 427 34 09 Numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Mobilya Tamiri konusunda ekibimiz sizlere en uygun fiyat garantisini sunacaktır. Verilen hizmetlerin hepsi Mobilya montajı ve kurulumu altında hesaplanarak sizlere sürpriz faturalar değil iş başlamadan önce fiyat verilmektedir.

Ataşehir marangoz servisimizin sizlere sunduğu hizmetler şunlardır;

Ataşehir Marangoz Hizmetleri

Yatak Odaları Montaj ve Tamiri

Çocuk ve Genç Odaları Montaj ve Tamiri

Yemek Grupları Montaj ve Tamiri

Mutfak Dolabı Banyo Dolabı Montaj ve Tamiri

İç ve Dış Cephe Ahşap Dekorları Montaj ve Tamiri

Özel Tasarımlar Montaj ve Tamiri

Ofis Bölme Sistemleri Montaj ve Tamiri

Masa Seperetörleri Montaj ve Tamiri

Ahşap Kapı ve Pencere Montaj ve Tamiri

Özel Tasarım Tv Ünitesi Montaj ve Tamiri

Mobilya Kapak Değişimleri Montaj ve Tamiri

Tezgah Değişim ve Tamiri

Çekmece Ray Değişimi Montaj ve Tamiri

Ahşap Yatak Montaj ve Tamiri

Kapı Sürtmeleri Montaj ve Tamiri

Kapıların Aksesuar Tamiri ve Değişimi

Menteşe Tamir ve Değişimi

Mobilya Söküm Montaj ve Tamiri

Gardırop Montaj ve Tamiri

Tüm Marka Firmalarının Mobilya Montaj ve Tamiri

Gibi daha bir çok benzeri işleriniz itina ile yapılmakta ve siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız bunun garantisini Ataşehir  marangoz firması olarak vermekteyiz. Mobilyacılık kolay gözüken bir iş olsa da aslında hiç de öyle değil çünkü en ufak bir kesim yada montaj hatası tüm işi alt üst edebilir yada görüntü bozukluğuna neden olabilir. Bizler mobilya işinde eğitimli ve yıllarını vermiş ustalarla sizlere her zaman kaliteli ve uygun hizmet veriyoruz.

Ataşehir Marangoz İletişim

Gübül mobilya sizlere İstanbul ili içerisinde en iyi marangozluk hizmetleri vermeye yıllardır devam eden sektör lideridir. Sizler de uygun fiyat ve kaliteli işçilik ile Ataşehir’de marangoz ustası için +90 535 427 34 09 hemen arayın.

Ateşehir Mobilya Montajı ve Kurulumu Yapılan Mahalleler:

 • Esatpaşa Mahallesi
 • Ferhatpaşa  Mahallesi
 • İçerenköy Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yenisahra Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Fetih Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Örnek Mahallesi İnönü Mahallesi
 • Batı Ataşehir
 • Atatürk Mahallesi

Yorum Gönderin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ŞİMDİ ARA