HAKKIMIZDA

GÜBÜL MOBİLYA İSTANBUL

Mobilya sektöründen 30 yıllık deneyimi ile hizmet veren GÜBÜL MOBİLYA olarak mobilya montaj, mobilya tamiri ve mobilya imalatı hizmetlerinizde her zaman yanınızdayız.

Mobilya İmalatı Mobilya Tamiri ve Mobilya Montajı konusunda ekibimiz sizlere en uygun fiyat garantisini sunacaktır. Verilen hizmetlerin hepsi Mobilya İmalatı Mobilya Tamiri ve Mobilya Montajı Fiyatları altında hesaplanarak sizlere sürpriz Fiyatlar Değil iş başlamadan önce fiyat verilmektedir.

Uzman ekibimiz sizler için mobilyalarınızın hangi konuda tamir edilmesi veya montaj yapılması gerekiyorsa o konuda profesyonel şekilde sizlere en iyi hizmeti vereceklerinden kuşkunuz olmasın.
 
Özellikle mobilya tamiri ve Mobilya Montajı hususunda firmamızı ön plana çıkararak, değerli müşterilerimizin bizleri tercih etmelerindeki en önemli hususlardan biri, yaptığımız tüm tamirat işlemlerine olmamızdır. GÜBÜL MOBİLYA firmamız, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Kaliteyi uygun fiyatlarla sunan GÜBÜL MOBİLYA Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini yeniler ve geliştirirken aynı zamanda GÜBÜL MOBİLYA ürün yelpazesini de tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde genişletmeye devam ediyor.

MOBİLYA firmamız, tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.
 

VİZYONUMUZ

Uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. İstanbul genelindeki tüm müşterilerimize ulaşmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla Sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek ülkemize fayda sağlamak, 
  • Alanında en iyisi olmak için kendimizi yenilemek,
  • Sunmuş olduğumuz hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek, doğru yere ve zamanında müşterilerimize nitelikli iş gücü için çalışanlarımızın eğitimini sürekli kılmak,
  • Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,
  • Müşterilerimizin istek ve beklentilerini, Kalite Hedeflerimize yön verecek şekilde değerlendirmek,
  • Kalite Yönetim Sisteminde yer alan süreçlerin performanslarını ölçüp, takım ruhu çerçevesinde sürekli iyileştirme yönünde kullanmak,
  • Çalışanların İş Sağlığı ve güvenliği için gerekli tüm tedbirleri almak ve Doğal kaynakların korunması, atıkların azaltılması, çevreye olan etkilerin minimum düzeyde tutulması ve enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi için tüm tedbirleri almak ve uygulamak,

NEDEN GÜBÜL MOBİLYA

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti ve sürekli iyileştirmeyi tüm çalışanlarımızla benimsemek,

Satış Sonrası Destek

Satın Sonrası Servis Hizmetlerimizi Müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve çözümsel şekilde sunmak,

Her Zaman En İyisi

Hizmetleri en iyi koşullarda sunmak, ürünleri en iyi şartlarda muhafaza etmek ve zamanında ulaştırmak.

ŞİMDİ ARA